fbpx

Ласкаво просимо до EKABEAUTY

Будь ласка, оберіть мову, якою вам буде зручно
переглядати наш сайт

Українською
На русском
Магазини

Інтернет-Магазин

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ – 24/7

Магазини

м. Харків, вул. Сумська 59
(тимчасово не працює)

м. Рівне, вул. Івана Мазепи 3

м. Луцьк, проспект Волі 35

м. Дніпро, вул. Писаржевського, 2

Каталог товарів
063 293 92 92
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
Повернутись до каталогу

Інгалятор XXL Recover Nutriair 1 шт

Детальніше
Є в наявності Код товару: 87156

980 грн

 • Бренд: Nutriair
 • Об'єм: 1 шт
 • Призначення: Здоровье
 • Країна-виробник: США
 • Група товару: Ингалятор

Ингалятор XXL Recover Nutriair

utriair Recover інгалятор для відновлення організму, а також проти похмілля. Recover мінімізує інтоксикацію організму, сприяє швидкому відновленню після тренувань, також знижує ризик похмілля та захищає печінку під час вживання спиртних напоїв.

Смак: карамельний мед
Ресурс використання: до 900 інгаляцій.

Коли використовувати:
Використовуйте Nutriair Recover на регулярній основі для відновлення організму, або коли збираєтеся вживати алкоголь, щоб уникнути неприємних відчуттів уранці.

Застосування:
Зніміть захисний ковпачок;
Зробіть вдих протягом 3 секунд;

Інгредієнти:

 • Екстракт опунції: опунція, представник сімейства кактусових, не тільки їстівна, а й має цілу низку цілющих і корисних властивостей, одна з яких ослаблення наслідків вживання алкоголю. Опунція пом’якшує наслідки похмілля, борючись в організмі із загальнозапальними процесами, спричиненими інтоксикацією алкоголем. На відміну від багатьох інших засобів від похмілля, позитивні результати вживання опунції підтверджені клінічними випробуваннями, які показали, що вживання опунції знижує ризик сильного похмілля на 50%. Так клінічні дослідження підтвердили, що вживання в їжу опунції перед вживанням спиртного значно полегшує симптоми похмілля наступного дня. Також у піддослідних відзначався знижений рівень C-реактивного білка, який відтворюється печінкою, у разі запалення.
 • Екстракт розторопші: вживання розторопші має різний позитивний вплив на печінку, у тому числі знижує наслідки вживання спиртних напоїв. Розторо́пша містить антиоксиданти силімарин і силібін, відомі своєю властивістю захищати печінку у випадках інтоксикації. Силімарин також допомагає відновленню клітин печінки та збільшує рівень вмісту глутатіону.
 • Глутатіон: забезпечує ефективну протидію ацетальдегіду – речовині, яка, будучи до 30 разів токсичніша за сам алкоголь, несе основну відповідальність за тяжкість похмілля. Глутатіон – один з найважливіших і найпотужніших антиоксидантів в організмі людини, що містить високий рівень цистеїну і відповідає, у тому числі за здоров’я та детоксикацію печінки, разом з ензимом алкогольдегідрогеназу перетворює ацетальдегід на безпечний ацетат (оцтову сіль), таким чином, Високий вміст рівня глутатіону в організмі – запорука успіху в зниженні та пом’якшенні симптомів алкогольного отруєння та похмілля.
 • Корінь куркуми: володіючи ефективними загальнозапальними властивостями, корінь куркуми має заспокійливу дію на систему травлення і підтримує ефект на роботу печінки.
 • L-Теанін: допомагає підтримувати рівень глутатіону в організмі, високий вміст якого необхідний для якнайшвидшого та цілковитого розкладання ацетальдегіду.
 • Вітамін B-12, B-6 та B-1: заповнюють нестачу в організмі вітамінів групи B, до якого призводить вживання алкоголю. Попередній додатковий прийом вітамінів B12, B6, B1 згодом допомагає полегшити симптоми похмілля.
 • Всі масла виготовлені в США та відповідають найвищим виробничим стандартам. Крім того, вони завжди без глютену, без цукру і абсолютно не містять нікотину.

Діацетил-FREE
Діацетил є небезпечною хімічною речовиною, яка додає смак їжі та маслам. Він викликає астму, мезотеліому та рак легенів. Можете бути впевнені, що ми ніколи не використовуємо його в жодному з наших продуктів.

Розгорнути текст