fbpx

Ласкаво просимо до EKABEAUTY

Будь ласка, оберіть мову, якою вам буде зручно
переглядати наш сайт

Українською
На русском
Магазини

Інтернет-Магазин

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ – 24/7

Магазини

м. Харків, вул. Сумська 59
(тимчасово не працює)

м. Рівне, вул. Івана Мазепи 3

м. Луцьк, проспект Волі 35

м. Дніпро, вул. Писаржевського, 2

Каталог товарів
063 293 92 92
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00

Про нас

Історія створення EKABEAUTY

Компанія EKABEAUTY була заснована в 2010 році Ельмірою Мехтієвою. Основу назви становить ласкава форма звертання батька до дочки-засновниці імперії краси – ЕКА. Усе почалося з відкриття спільної справи власниці бізнесу Ельміри Мехтієвої та її компаньйона. У 2011 році Ельміра викупила свою частку в бізнесі, започаткувавши особистий бренд.

Філософію бренду можна коротко схарактеризувати так: ми Качаємо Рожеву Нафту. Наша команда дійсно впевнена, що косметика – це жіноча рожева нафта, тому що вона як чорна нафта для чоловіків, з якою пов’язано багато бізнес-процесів у світі.

Наша компанія – лідер у сфері краси, що об’єднує навколо себе ком’юніті-фахівців своєї справи. Упродовж 13 років сумлінної праці ми випробували різні форми роботи, розробили власну концепцію, індивідуальний підхід до кожного клієнта. На сьогодні серед пропозицій EKABEAUTY близько 100 преміальних брендів і брендів середнього сегмента, майже 25 000 щасливих клієнтів переконалися в якості та ефективності наших продуктів. Як результат, компанія переросла у справжню імперію краси – EKABEAUTY Empire – та стала лідером на українському б’юті-ринку.
Місія компанії – підкреслювати та підтримувати справжню, унікальну красу кожної з вас! Саме тому ми пропонуємо лише найкращі бренди, ефективність яких підтверджена багаторічним досвідом використання в усьому світі та які протестовані особисто Ельмірою Мехтієвою.

«EKABEAUTY» – це місце, де представлені всі найкращі засоби для вас та ваших близьких. Наш асортимент включає косметику, аромати, товари для здоров’я, лінійки чоловічих засобів, дитячі доглядові засоби та преміальні товари для дому, такі як інтер’єрні свічки, висококласний текстиль, екозасоби. Наші консультанти максимально швидко та професійно допоможуть підібрати засоби на щодень або на подарунок, а також ексклюзивні позиції.
Так, у 2020 році ми стали ексклюзивним дистриб’ютором італійського косметичного бренду Linda Kristel та відкрили перший франчайзі-магазин у Харкові, у 2021 році – у Рівному, у 2022-му – у Чернівцях, а в 2023-му – у Луцьку та Дніпрі.

З 2021 року EKABEAUTY стала дистриб’ютором унікального ЕКО продукту — гарбузової олії Bajsova Domacija, з 2023-го — офіційним дистриб’ютором швейцарського бренду з догляду за волоссям REF.
Однак EKABEAUTY – це більше, ніж просто магазини. Це імперія краси з відомим ім’ям, яскравим стилем, з приємними асоціаціями, неповторними почуттями та емоціями, які ми викликаємо у людей.

За 13 років існування та стрімкого розвитку EKABEAUTY, я створила власний чекліст збереження довіри та лояльності клієнтів.

Ділюсь ними з вами:

01

Якісне обслуговування. Ми прискіпливі до кожного процесу взаємодії з клієнтом – починаючи професійною консультацією, унікальним пакуванням і закінчуючи своєчасною доставкою.

02

Транслювання основних цінностей бренду. Клієнт повинен спочатку чітко розуміти усі переваги вашої компанії, а потім отримувати саме ту якість і сервіс, на яку очікує.

03

Постійна робота зі зворотним зв'язком. Кожен відгук, зауваження чи побажання – надважливі. Аналізуйте, робіть висновки, вдосконалюйтесь. Це – ваш головний рушій у розвитку бізнесу.

04

Прозорість в роботі компанії. Демонструйте роботу «за кадром», діліться новинами про розширення та вдосконалення бренду. Компанія, яка нічого не приховує, завжди викликає довіру.

05

Робота через особистий бренд. Більшість клієнтів та партнерів зацікавились EKABEAUTY завдяки моїй особистій сторінці. Асоціації, почуття та емоції, які викликаю як, стали основою довіри та лояльності до EKABEAUTY.

image

Ельміра Мехтієва
Засновник та ідейний натхненник EKABEAUTY

Не будь ідеальною, а будь справжньою з EKABEAUTY.

image

Ми завжди раді вас бачити
у наших магазинах:

Київ, Володимирська 79
Харків (онлайн)
Рівне, Івана Мазепи 3
Чернівці, Івана Франка 7
Луцьк, проспект Волі 35
Дніпро, Писаржевського 2

image