fbpx

Ласкаво просимо до EKABEAUTY

Будь ласка, оберіть мову, якою вам буде зручно
переглядати наш сайт

Українською
На русском
Магазини

Інтернет-Магазин

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ – 24/7

Магазини

м. Харків, вул. Сумська 59
(тимчасово не працює)

м. Рівне, вул. Івана Мазепи 3

м. Луцьк, проспект Волі 35

м. Дніпро, вул. Писаржевського, 2

Каталог товарів
063 293 92 92
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
Повернутись до каталогу

Детокс ультра спалювач жиру Arkopharma на 30 днів Франція

Детальніше
Є в наявності Код товару: ar1990

1990 грн

Програма Bio-Detox Arkopharma -це повна програма, яка складається з 3 етапів для детоксикації організму (печінка, нирки, шкіра).

Етап 1, від 1 -го до 10 -го дня

Arkofluides Draineur Hépatique: 10 днів для детоксикації та готовності печінки.

  • Артишок (Cynara scolymus). Листя артишоку традиційно застосовуються у фітотерапії, щоб допомогти усунути токсини та жири з печінки, і більш рекомендується сприяти травленню.
  • Розмарін (Rosmarinus officinalis). Листя розмарину, рослину, уродженець середземноморського басейну, використовуються у фітотерапії для сприяння хорошому травленню та полегшенні очисних функцій організму.
  • Анжеліка (Angelica Archangelica). Уродженець Європи, Анжеліка особливо рекомендується у випадках здуття живота. Завдяки своїм властивостям щодо комфорту травлення він має корисну дію на кишкову функцію.
  • Чорна редька (Raphanus sativus var. Niger). Чорна редька – це товстий, їстівний корінь з характерним ароматом. У фітотерапії використовується сік кореня.

Етап 2, з 11 по 20 -го дня

Arkofluides dépuratif rénal: 10 днів, щоб допомогти злити зайву воду та стимулювати очисні функції нирок.

  • Кульбаба (Taraxacum officinale). У Європі кульбаба давно використовується як осушений та детоксикатуючий засіб. Це полегшує усунення води та очищення організму. Особливо рекомендується під час свят.
  • Чорний старший (Sambucus nigra). Уродженець Центральної Європи, старійшина дерево особливо поширене в Швейцарії та в усіх районах Європи з помірним кліматом. Її ягоди використовуються у фітотерапії для їхніх депуціональних властивостей, оскільки вони допомагають очистити тіло його токсинів.
  • Чорна редька (Raphanus sativus var. Niger). Чорна редька – це товстий, їстівний корінь з характерним ароматом, до якого для його освіжаючого смаку було додано лимонний сік (цитрусовий лімомон).

Етап 3, з 21 -го до 30 -го дня

Arkofluides détoxifiant cutané: 10 днів, щоб допомогти детоксикувати та очистити шкіру.

  • Burdock (Arctium Lappa). Велика рослина, що рідна для помірних областей і легко впізнавана за допомогою фіолетових квітів, що закінчуються невеликими вигнутими гачками, з часів античності використовувались для його детоксикуючих властивостей, які він концентрується в корені.
  • Кропива (urtica dioica, urtica urens). Бахнувшись за свої укуси, кітла вже давно оцінюється за користь для здоров’я. Дійсно, у фітотерапії його повітряні частини використовуються для поліпшення загального вигляду шкіри.
  • Ці дві рослини допомагають відновити здорову шкіру та підтримувати прекрасний колір обличчя.

Не підходить для вагітних і годуючих грудьми.

Розгорнути текст