fbpx

Ласкаво просимо до EKABEAUTY

Будь ласка, оберіть мову, якою вам буде зручно
переглядати наш сайт

Українською
На русском
Магазини

Інтернет-Магазин

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
ПН-ПТ: 10:00 – 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ – 24/7

order@ekabeauty.com.ua

Магазини

м. Харків, вул. Сумська 59
(тимчасово не працює)

м. Рівне, вул. Івана Мазепи 3

м. Луцьк, проспект Волі 35

м. Дніпро, вул. Писаржевського, 2

Каталог товарів
063 293 92 92
ПН-ПТ: 10:00 - 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
Повернутись до каталогу

Аромадифузор Roman Garden CULTI 500 мл

Детальніше
Є в наявності Код товару: 88054

3990 грн

  • Бренд: CULTI
  • Об'єм: 500 мл
  • Назначение: Для дома
  • Страна производитель: Італія
  • Группа товара: Аромадиффузор

ROMAN GARDEN – це нова колекція від CULTI MILANO, яка відзначає атмосферу музею Гетті зі зберіганням колекції давньогрецьких та римських артефактів і реконструкцією архітектурних особливостей давнього Риму в Лос-Анджелесі.

ROMAN GARDEN намагається передати урочисту та таємничу атмосферу храму. Містичні ноти мирри та ялівцю, змішані з кунжутом та ладаном, поєднуються з легкими деревними ароматами і дубовим мохом, розкриваючи величність древніх богів.

Палички грають ключову роль у запаховому середовищі: чим більше паличок, тим інтенсивніший аромат. Регулювати інтенсивність аромату можна, додаючи або видаляючи палички. Щоб підтримувати аромат, необхідно перевертати палички кожного дня.

Для досягнення найкращих результатів розмістіть аромати в центральній частині вашого будинку, щоб будь-яка особа, яка входить чи виходить, могла відчути аромат і перенести його в інші кімнати. Уникайте прямого сонячного світла та поблизь від джерел тепла, оскільки це може спричинити випаровування аромату. Фактори, такі як розмір приміщення, висока температура, пряме сонце та повітряні потоки, можуть призвести до прискореного випаровування і скорочення тривалості аромату. Розташуйте дифузор подалі від джерел світла та тепла та оберіть обсяг дифузора відповідно до розміру кімнати.

Розгорнути текст