fbpx

Добро пожаловать в EKABEAUTY

Пожалуйста, выберите язык, на котором вам будет удобно
просматривать наш сайт

Українською
На русском
Магазини

Інтернет-Магазин

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ — 24/7

Магазини

м. Харків, вул. Сумська 59
(тимчасово не працює)

м. Рівне, вул. Івана Мазепи 3

м. Луцьк, проспект Волі 35

м. Дніпро, вул. Писаржевського, 2

Каталог товарів
063 293 92 92
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-ВС: 10:00 – 18:00
Повернутись до каталогу

Інгалятор XXL Sleep Nutriair 1 шт

Детальніше
Є в наявності Код товару: 87331

980 грн

  • Бренд: Nutriair
  • Объем: 1 шт
  • Назначение: Здоровье
  • Країна-виробник: США
  • Группа товара: Ингалятор

Ингалятор XXL Sleep Nutriair

Nutriair Sleep— інгалятор з мелатоніном для прискорення та полегшення процесу засинання, як альтернатива снодійним препаратам.

Понад 60% населення стикаються з проблемами зі сном як мінімум кілька разів на тиждень. Nutriair Sleep містить мелатонін – як альтернативу снодійним для прискорення та полегшення процесу засипання. Він сприятиме швидкому розслабленню та міцному сну на всю ніч без ранкової сонливості.

Використовуйте інгалятор Sleep перед тим, як лягти спати чи просто відпочити. Не рекомендується використовувати його за кермом.

Як використовувати:

  • Зніміть захисний ковпачок;
  • Зробіть вдих протягом 3 секунд;
  • Повторюйте при необхідності.

Склад:
Мелатонін: гормон епіфізу, гормон-регулятор добових ритмів, у просторіччі – гормон сну, що відповідає в організмі за безперебійну роботу «внутрішнього годинника», прийом якого значно прискорює і полегшує засинання, а також підвищує загальну якість сну без будь-яких побічних ефектів властивих класичним снодійним.

Екстракт ромашки: заспокійливі властивості ромашки відомі давно, а останні дослідження показали, що за її седативний ефект відповідає антиоксидант апігенін (apigenin), який впливає в мозку людини на регулювання сну. У 2005 році Біологічний та Фармацевтичний бюлетень (Biological & Pharmaceutical Bulletin) опублікував результати тестів, що демонструють зниження часу засипання при прийомі екстракту ромашки.

Екстракт пасифлори: застосування пасифлори (страстоцвіту) відомої своєю релаксуючою властивістю, посилює загальний ефект полегшення та прискорення процесу засинання, знижуючи загальний рівень стресу, занепокоєння та нервової напруженості.

L-Теанін: амінокислота, одержувана із зеленого чаю, володіє множинними корисними властивостями, одна з яких — заспокійливий ефект, який досягається за рахунок придушення нейромедіаторів, що відповідають за підтримання почуття небезпеки та тривоги, та підвищення рівня допаміну – нейромедіатора задоволення. Тест, проведений у Японії, показав, що з 70% учасників, які приймають L-Теанін (L-Theanine), відзначався полегшений процес засинання і підвищена загальна якість сну без будь-яких побічних ефектів властивих класичним снодійним.

 

Розгорнути текст