fbpx

Добро пожаловать в EKABEAUTY

Пожалуйста, выберите язык, на котором вам будет удобно
просматривать наш сайт

Українською
На русском
Магазини

Інтернет-Магазин

ОПРАЦЮВАННЯ ЗАМОВЛЕНЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
ПН-ПТ: 09:00 – 19:00
СБ-НД: 10:00 – 18:00
ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ — 24/7

Магазини

м. Харків, вул. Сумська 59
(тимчасово не працює)

м. Рівне, вул. Івана Мазепи 3

м. Луцьк, проспект Волі 35

м. Дніпро, вул. Писаржевського, 2

Каталог товарів
063 293 92 92
ПН-ПТ: 09:00 - 19:00
СБ-ВС: 10:00 – 18:00
Повернутись до каталогу

Двосторонній смарт-вібратор Lovense Hyphy (Китай) Інтимні товари 1 шт

Детальніше
Є в наявності Код товару: 87691

4439 грн

Оргазм гарантовано! До вашої уваги двосторонній смарт вібратор Lovense Hyphy — цей універсальний гаджет не пропустить жодну ерогенну зону. Одна сторона — тонкий кінчик з високочастотною вібрацією для зводить з розуму стимуляції клітора або сосків. Друга сторона — твердий стовбур зі спеціальною опуклістю для стимуляції точки G. Кожна частина керується окремо і може вібрувати в 10 режимах. Вібратор синхронізується з програмою, де можна створювати свої режими, встановлювати будильник, передавати управління партнеру на будь-якій відстані та багато іншого. У комплекті – крутий кейс – зарядна станція!

Нове слово у світі іграшок для дорослих: вібратор, який виглядає як гаджет для здоров’я та здатний задовольнити буквально кожну!

Крім того, двосторонній смарт вібратор Lovense Hyphy ідеально підійде для разових перформансів веб-камери! Він працює і з додатком Lovense Connect, який після реєстрації дозволяє створювати контрольовані посилання для передачі управління на короткий час. Згенероване посилання буде доступне лише півгодини, час передачі управління вибираєте ви, у хвилинах або секундах (до 1 години).

Розгорнути текст